1.Chapter • Secret Destiny

7. července 2011 v 18:18 | Vinnie


Když je dokonalost všeho v nejvyšším bodě..vždy se něco musí zvrtnout..

Naše auto zastavilo před jakýmsi můstkem,vedoucím k lesu.Můj pohled okamžitě patřil mé Matce Joanně,která seděla hned vedle mě na místě řidiče.Ani pohledem o mě nezavadila,bylo jí nejpíš úplně jedno že mě dovezla před les,ve kterém mám v nějakém světem zapomenutém táboře strávit celé dva nesnesitelné týdny.Máma to se mnou nikdy neměla těžké,vždy jsem jí dělala jenom prospěch.Jsem nejoblíbenější dívkou na škole,mám skvělé známky,které ale bohužel nepochází z mé hlavy,jsem roztleskávačka.Jenže poslední dobou co od ní doslova uprch její přítel má jednoznačné sklony k šílenství.Místo aby šla za nějakou cvokařkou ona,posílala tam ještě před týdnem mě.A teď jsem skončila tady,v nějakém táboře,kde se mám naučit navazovat s ostatními lepší kontakt a projevit se jinak,než dobrým tělem roztleskávačky ze střední.
''Dál už to snad zvládneš sama..''Po několika minutách ticha konečně má skvělá a naprosto vyrovnaná matka otevřela ústa aby mi řekla ''Dál už to zvládneš sama''.
Nechtěla jsem jí na to odpovídat,vysedla jsem z černého Geeapu a přešla k jeho zadní straně,kde na mě už čekal nějaký vůbec nepohledný kluk.Nad kterým jsem jenom zakoulela očima.
,,Neumíš mluvit?''Opět jsem mu věnovala jeden pohled,když jsem z kufru tahala nesmírně těžké zavazadlo černé barvy.Složila jsem všechny věci na zem,ale to už jsem viděla Geep zatážet za roh a náhle byl pryč.Nechápu svou matku,vždy jsme byly nejlepší kamarádky,ale teď se to změnilo už si mě nedokáže získat tak jako kdysi.
,,Já..um..zavedu tě do tábora''Až když jsem se na něj znovu podívala,vzal ty nejlehčí kufry a zamířil přes most směrem někam do lesa.Drzý kluk!Nechat nejtěžší zavazadlo dívce.
,,Jo,jasně..''Otráveně a nepříjemě jsem ze sebe vydala,když jsem se zavazadlem přecházela přes ten mostek.
Po chvíli jsme došli k nějakým chatrčím,potůčku a byly jsme někde uprostřed lesa,v ruce jsem naštvaně svírala mobil,který absolutně neměl žádný signál.Jako by mi to matka udělala naschvál,poslat mě do té díry.Narazila jsem na prvního člověka co se zdál normální!
,,Ahoj,Amando..nový účes?''Usmála se na mě dívka a odkráčela pryč.Amanda?!Já nejsem žádná Amanda,ale Jessica,hlupačko!V duchu jsem jí zanadávala a šla dál.Kluk mi zavazadla postavil pod chatrč nejdále od všech ostatních a pomalu se ke mě otočil.
,,Tady je tvoje chatka..''Šlo slyšet jenom silné polknutí a pokračoval..,,Jsem..Jason,kdybys něco potřebovala..''
Další větu jsem mu říct ani nedovolila,vlezla jsem do té chatrče a málem jsem tam omdlela.To mám dva týdny strávit v dřevěné a skoro plesnívé chatrči?!Na to ať ratši všichni zapomenou.Vylezla jsem ven,ale to už mě dalších minimálmě pět lidí oslovilo ''Amanda''.
Amanda?!Sakra,lidi!!To tady jste vážně všichni tak šílení jak to tak vypadá?Nebo..vlastně ,kdo je ta Amanda?za kterou mě tady všichni považují?..
Začala jsem k sobě vnitřně promlouvat,byla jsem totiž jediná,kdo byl na táboře normální...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Academia Deos Cartas Academia Deos Cartas | Web | 7. července 2011 v 18:18 | Reagovat

Dobrý den,
za necelou hodinu se uskuteční slavnostní večeře, při níž se dozvíte mnoho věcí o průběhu akademie a další, tak se nezapomeňte dostavit v 19:00 do Jídelny.. Večeře je strašně důležitá, tak ji vážně nevynechávejte.. Takže v 19:00 v Jídelně. Budeme vás očekávat.
Děkujeme, nashledanou

2 Cathie. & Smileysska* (Cathie.) Cathie. & Smileysska* (Cathie.) | Web | 7. července 2011 v 22:21 | Reagovat

skvělý díl, zajímalo by mě, kdo je ta Amanda :)

3 Bebey;)** Bebey;)** | Web | 19. července 2011 v 11:27 | Reagovat

jůů rychle další dílek..!! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama