Srpen 2011

Jak to vlastně vypadá z blogem?

25. srpna 2011 v 22:46 | Vinnie |  Site & InfoUhm...Mojí delší neaktivitu můžu omluvit jenom tím,že..venku bylo hezky a já nesedím v těch tropech přeci na počítači celý den jako šílenec a nemakám na blogu kterému by to samo o sobě dost prospělo :D..Takže,budu se snažit občas přijít na blog a něco přidat,dodělat Gallerii,Novinky o Sel a všechno možné :D..


Ps: Stále makám na tom druhém blogu o Katy Perry,na kterém mě bohužel nenajdete pod stejnou přezdívkou jako Tady ''Vinnie''...:DA né,neřeknu jí,dokuď 'tamten' blog nebude kompletně dodělán ..alespoň z poloviny =)

pps:Obrázek k článku nebude! :DD..Nemám náladu :D

Edit 22:46: Všem moc děkuju za komentáře k povídce Sa....blá,blá :D..V nejbližší době se pustím do 2. kapitoly :P

Savagery in the heart~1.Chapter

22. srpna 2011 v 11:33 | Vinnie

1×01 Pilot

...a najednou..Zarazila jsem se při posledních slovech,které jsem měla v plánu odeslat mé ''Nejlepší'' kamarádce Sarah.Ihned jsem celou tu slohovou práci na které jsem dumala snad hodinu smazala,moji pozornost hned upoutalo okénko vedle mě ze kterého nešlo vidět snad nic kromě bílých oblaků,mezi kterýma jsme právě prolétali.Ano,já holka z Londýna přilétám do Ilassas,kde snad ani zdejší neznají slovo Ipod.Pohled jsem ve chvíli otočila za slabým zapípáním mého mobilu a naposled jsem ještě zahlédla tapetu na které jsem byla já,máma a táta,byly jsme dokonalá rodina,ale jak už to tak bývá každý sen se vždy rozplyne a zůstane po něm jenom rána v srdci.Můj otec zemřel..a má matka se z toho zhroutila,jediný příbuzný žije tady v tomhle bohem zapomenutém městečku.Hlavu jsem si opřela o okénko a zavřela oči,posledních pár minut letu jsem si ještě vybavovala ty šťastné chvíle,které mě už ani nepřišly výjmečné,ale až teď když jsem téměř oba ztratila,jsem pochopila co jsem všechno měla..

Diary..? :D

22. srpna 2011 v 9:20 | Vinnie |  Diary..

Takže :D..Tak nějak nejsem na blogu aktivní..ale pro včerejšek mám omluvu..Byly jsme na vélikánském rodinném výletě na horách,takže jsem na comp mohla asi těžko za 2. Taky se věnuju druhému blogu o KP,který se teprve rozjíždí a já tam mám spousty práce,která mě ale baví :D..Už zoufale přemýšlím nad tím,že bych nabrala Spoluadminku,ale nevím :D..Nom,ještě to snad nějaký ten pátek tady sama vydžím i když,na začátku školního roku se budu jenom šprtat a šprtat :DTakže v nejbližší době určitě přibyde nějaký ten článek s náběrem spoluadminky :D
ps: Včera jsem přemýšlela nad další povídkou :D..Dneska ještě přidám úvod a celý den si budu lámat hlavu nad první kapitolou :D

I'am Back..but

18. srpna 2011 v 11:19 | Vinnie |  Site & Info
Jsem zpátky,i když trochu později než jsem to měla naplánované.Poslední dny jsem si užila a tak nějak jsem na počítač neměla čas...nom,dneska taky nemám v plánu nic přidávat,konečně je venku hezky a já nebudu u Pc a přidávat na blogu fotky,které mi schází :D...Akorát oběhnu Affs a to bude nejspíše vše,co udělám :D(já vím,jsem strašně líná :D)
xoxo.

Hiatus

8. srpna 2011 v 13:58 | Vinnie |  Site & Info
Nadpis odpovídá za vše,blogu dávám menší Hiatus protože nebudu mít na tento blog čas!
V Pátek odjiždíme s rodiči do tater a budeme tam až do neděle,nebo pondělka ..a do pátku se budu věnovat spíše mému novému blogu o Katy Perry,kde zrovna makám na Galerii.Já vím,jsem blbá..jeden blog sotva stíhám s mou lenivostí a zakládám si druhý..jenže já si nemohla pomoct..Katy Miluju snad více než Selenu a neovládla jsem se a založila jsem si ho <3...:D..Adresu tady nebudu zveřejňovat,snad až po tom,co tam budu mít Galerii kompletní i s layoutem jak na Galerce tak na hlavní stránce :)..

Počítám že tu nebudu : (8.8-15.8.2011)..Affska ještě dneska oběhnu a potom to jistojistě stíhat nebudu..možná kdybych měla volnou chvilku,tak MOŽNÁ...doufám,že si mě Aff nesmažou

Selena&Justin..>Minulost?

7. srpna 2011 v 23:03 | Vinnie |  News/Selena

Prostě brouzdám na netu a na stránce: http://www.super.cz jsem našla článek,o tom že se Selena a Justin rozešli..nevím co je na tom pravdy,takže kdyby to nebyla pravda..:D Tak mě hlavu netrhejte :P

Justin Bieber(17)má za sebou první kopačky. O dva roky starší Selena Gomez (19) se s ním prý rozešla proto, že se začal přátelit s podivnými existencemi. Herečce vadí především rapper Sean Kingston, jehož dobře zná FBI jako nezletilého zloděje. Bieberovi učaroval také bývalý zločinec Lil Wayne či násilník Chris Brown,jenž zmlátil Rihannu(23)
__________
''Selena mu řekla, aby se s těmi špatnými lidmi přestal stýkat. A když přivedl Seana na její koncert na Floridě, byla bez sebe vzteky. Nechtěla, aby jí zničili vystoupení. Hodně se pohádali. Tak si dali aspoň po dobu jejího turné pauzu," svěřila kamarádka zpěvačky.

Justin tuto tragédii prý vzal jako sedmnáctiletý chlapec.Rozplakal se''Je těžké ho vidět plakat a říkat jak moc jí miluje,, cituje The Sun zdroj blízký páru.

Edit:(14:00/8:8.2011)..Díky fotkám z TCA už víme,že jsou stále spolu!

Gallery~ Leaving Geoffrey Restaurant in Malibu

5. srpna 2011 v 21:18 | Vinnie |  PPR/11
Selena měla opět nádherný quift! :**)Toto je dnešní poslední článek,už mi to opět začíná lézt na mozek..zítra ráno,to už snad dodělám,ale vážně nic není jisté..páč mám zítra ''oslavu'' narozenin,takže tu nejspíš nebudu a Affs taky neoběhnu..:(..

Gallery~ Arrives at a studio in Van Nuys

5. srpna 2011 v 21:09 | Vinnie |  PPR/11
Ty šaty co má Sel na sobě..jsou,samy o sobě dost zajímavé..ale tak,sluší ji a to je hlavní! :)..

Gallery~ At ITV studios in London

5. srpna 2011 v 21:05 | Vinnie |  PPR/11
Londýn,londýn...a zase nic jiného než londýn :DD..Ale tak..ty fotky jsou dokonalé!..Selena na všech vypadá úchvatně..<3..hlavně ta košile! :))
fotky rovnou uložené mám od So-selena.blog.cz!/neptejte se mě,co to tam je za ''chinu'' :D..před tou třetí fotkou :D/
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Gallery~ Leaving On A Path Of Daybreak Hotel ,London

5. srpna 2011 v 20:59 | Vinnie |  PPR/11
Opět londýn :DD..A opět naše známá kabelka,která se mi dokonce zhnusila..vůbec mi k Quiftu nesedí a Selena si jí nejspíš oblíbila,když jí tak nosí ke všemu :D..Nom,ale jinak vypadá krásně :))
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com